Agregat prądotwórczy 75 kVA (60 kW)
Na tej stronie znajdują się modele agregatów prądotwórczych o mocy standby 66–88 kVA (52,8–70,4 kW), łącznie 42. Dostępne moce: 66, 68,8, 72, 75, 76, 77, 80, 82 i 88 kVA.

Zapytanie ofertowe i prośba o informacje
Prosimy podać wymaganą moc, tryb pracy (standby lub prime) i miejsce dostawy, a przygotujemy ofertę dla Państwa projektu.
Kontakt bezpośredni
Warunki dla sprzedaży poza Turcją
- Wysyłka
Modele dostępne w magazynie: 2–3 dni robocze; Perkins, Cummins, Volvo, Kubota, Scania i FPT Iveco: 3–4 tygodnie od zamówienia.
- Gwarancja poza Turcją
12 miesięcy lub 1000 motogodzin dla wszystkich marek silników.
- Certyfikaty
ISO 9001 · CE · TSE-HYB
- Dokumenty eksportowe
Przygotowujemy fakturę handlową i listę pakunkową; świadectwo pochodzenia i inne dokumenty wymagane przez odbiorcę wystawiamy na życzenie.
Najważniejsze dane
- Liczba modeli
- 42
- Zakres mocy standby
- 66–88 kVA
- Marki silników
- Perkins, Baudouin, Cummins, FPT Iveco, Kofo, Quartz, SDEC, Yangdong, Yuchai
- Zużycie paliwa (75% obciążenia)
- 9,7–15,4 l/h
- Masa z obudową
- 973–1560 kg
- Typowe wymiary z obudową (dł. × szer. × wys.)
- 2440 × 1000 × 1860 mm
Wartości obliczono na podstawie danych technicznych modeli z tej strony; dane każdego modelu są na jego stronie.
Modele o mocy standby 66–88 kVA
Tabela podaje moc standby i prime, silnik oraz prądnicę każdego modelu; dane techniczne są dostępne po kliknięciu nazwy modelu. Przycisk porównania w tabeli pozwala zestawić modele obok siebie.
Nie wiedzą Państwo, jakiej mocy potrzeba? Obliczmy to razem
Zużycie paliwa, zbiornik, wymiary i masa
Wartości pochodzą z naszych danych produktowych. Kolumny wymiarów, masy i zbiornika dotyczą wersji „W obudowie (wyciszony)”; pola bez danych oznaczono „–”.
| Model | Przy obciążeniu 50% (l/h) | Przy obciążeniu 75% (l/h) | Przy obciążeniu 100% (l/h) | Zbiornik paliwa (l) | Wymiary (dł. × szer. × wys.) (mm) | Masa (kg) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| TRX CU LS 0066 | – | 11,5 | 15 | 125 | 2350 × 1000 × 1550 | 1300 |
| TRX CU MC 0066 | – | 11,5 | 15 | 125 | 2350 × 1000 × 1550 | 1300 |
| TRX CU ST 0066 | – | 11,5 | 15 | 125 | 2350 × 1000 × 1550 | 1300 |
| TRX CU TA 0066 | – | 11,5 | 15 | 125 | 2350 × 1000 × 1550 | 1300 |
| TRX IV LS 0066 | 7 | 10,2 | 13,7 | 125 | 2350 × 1000 × 1550 | 1300 |
| TRX IV MC 0066 | 7 | 10,2 | 13,7 | 125 | 2350 × 1000 × 1550 | 1300 |
| TRX IV ST 0066 | 7 | 10,2 | 13,7 | 125 | 2350 × 1000 × 1550 | 1300 |
| TRX IV TA 0066 | 7 | 10,2 | 13,7 | 125 | 2350 × 1000 × 1550 | 1300 |
| TRX P LS 0066 | 7,2 | 10,4 | 13,9 | 101 | 2300 × 1000 × 1545 | 973 |
| TRX P MC 0066 | 7,2 | 10,4 | 13,9 | 101 | 2300 × 1000 × 1545 | 998 |
| TRX P ST 0066 | 7,2 | 10,4 | 13,9 | 101 | 2300 × 1000 × 1545 | 1026 |
| TRX P TA 0066 | 7,2 | 10,4 | 13,9 | 101 | 2300 × 1000 × 1545 | 1026 |
| TRX YD TA 0066 | 7,6 | 9,7 | 12,1 | 139 | 2600 × 1000 × 1570 | 1033 |
| TRX YC TA 0069 | 8,3 | 12,4 | 16,3 | 220 | 2440 × 1000 × 1860 | 1370 |
| TRX BD MC 0072 | 7,7 | 11 | 15 | 139 | 2600 × 1000 × 1570 | 1087 |
| TRX BD ST 0072 | 7,7 | 11 | 15 | 139 | 2600 × 1000 × 1570 | 1119 |
| TRX BD TA 0072 | 7,7 | 11 | 15 | 139 | 2600 × 1000 × 1570 | 1119 |
| TRX P LS 0072 | 8 | 11,2 | 14,8 | 139 | 2600 × 1000 × 1570 | 1194 |
| TRX P MC 0072 | 8 | 11,2 | 14,8 | 139 | 2600 × 1000 × 1570 | 1144 |
| TRX P ST 0072 | 8 | 11,2 | 14,8 | 139 | 2600 × 1000 × 1570 | 1172 |
| TRX P TA 0072 | 8 | 11,2 | 14,8 | 139 | 2600 × 1000 × 1570 | 1172 |
| TRX YD TA 0075 | 7,6 | 9,9 | 12,3 | 125 | 2200 × 1000 × 1550 | 1525 |
| TRX SD TA 0076 | 7,5 | 11 | 14,8 | 125 | 2350 × 1000 × 1550 | 1380 |
| TRX KF TA 0077 | 8,1 | 11,8 | 15 | 125 | 2350 × 1000 × 1550 | 1065 |
| TRX QZ TA 0077 | 7,4 | 10,9 | 14,7 | 125 | 2350 × 1000 × 1550 | 1450 |
| TRX YC TA 0080 | 9,4 | 13,4 | 17,8 | 300 | 2750 × 1100 × 1860 | 1410 |
| TRX IV LS 0082 | 8,6 | 12,7 | 17,1 | 125 | 2350 × 1000 × 1550 | 1380 |
| TRX IV MC 0082 | 8,6 | 12,7 | 17,1 | 125 | 2350 × 1000 × 1550 | 1380 |
| TRX IV ST 0082 | 8,6 | 12,7 | 17,1 | 125 | 2350 × 1000 × 1550 | 1380 |
| TRX IV TA 0082 | 8,6 | 12,7 | 17,1 | 125 | 2350 × 1000 × 1550 | 1380 |
| TRX BD MC 0088 | 9,1 | 13,5 | 18,8 | 139 | 2600 × 1000 × 1570 | 1137 |
| TRX BD ST 0088 | 9,1 | 13,5 | 18,8 | 139 | 2600 × 1000 × 1570 | 1268 |
| TRX BD TA 0088 | 9,1 | 13,5 | 18,8 | 139 | 2600 × 1000 × 1570 | 1268 |
| TRX IV LS 0088 | 9,6 | 15,4 | 19,4 | 139 | 2600 × 1000 × 1570 | 1244 |
| TRX IV MC 0088 | 9,6 | 15,4 | 19,4 | 139 | 2600 × 1000 × 1570 | 1113 |
| TRX IV ST 0088 | 9,6 | 15,4 | 19,4 | 139 | 2600 × 1000 × 1570 | 1244 |
| TRX IV TA 0088 | 9,6 | 15,4 | 19,4 | 139 | 2600 × 1000 × 1570 | 1244 |
| TRX P LS 0088 | 9,7 | 14 | 18,7 | 139 | 2600 × 1000 × 1570 | 1227 |
| TRX P MC 0088 | 9,7 | 14 | 18,7 | 139 | 2600 × 1000 × 1570 | 1184 |
| TRX P ST 0088 | 9,7 | 14 | 18,7 | 139 | 2600 × 1000 × 1570 | 1315 |
| TRX P TA 0088 | 9,7 | 14 | 18,7 | 139 | 2600 × 1000 × 1570 | 1315 |
| TRX YC TA 0088 | 9,9 | 14,4 | 19,4 | 300 | 2750 × 1100 × 1860 | 1560 |
Jakie odbiorniki może zasilić agregat 75 kVA?
Przy współczynniku mocy 0,8: 75 kVA odpowiada około 60 kW mocy czynnej. W sieci trójfazowej 400 V prąd przy pełnym obciążeniu wynosi około 108 A.
Typowe zastosowania agregatów z tego zakresu mocy:
- Sklepy, restauracje i kawiarnie
- Instalacje wspólne budynków mieszkalnych (winda, hydrofor, oświetlenie)
- Warsztaty i małe zakłady
- Pompy nawadniające
Przykłady mają charakter ogólny; ta sama moc nie pokrywa tego samego obciążenia w każdym obiekcie. Dobór należy oprzeć na łącznej mocy podłączonych odbiorników, prądach rozruchowych silników i jednoczesności pracy.
Aby obliczyć potrzebną moc na podstawie listy odbiorników: Kalkulator mocy
Czynniki wpływające na cenę agregatu 75 kVA
Cena dwóch agregatów o tej samej mocy może się różnić w zależności od wybranego wyposażenia. Główne czynniki to:
- Marka i model silnika
- Marka i model prądnicy
- Wykonanie: obudowa wyciszona lub wersja otwarta
- Panel sterowania i układ samoczynnego załączania rezerwy (SZR/ATS)
- Pojemność zbiornika paliwa
- Miejsce dostawy i transport
Pisemną wycenę przygotowujemy po otrzymaniu informacji o wymaganej mocy i preferowanym wyposażeniu.
Najczęściej zadawane pytania
Ile kW ma agregat 75 kVA?
Przy współczynniku mocy 0,8: 75 kVA odpowiada 60 kW mocy czynnej (kW = kVA × 0,8). Modele na tej stronie mają moc standby 52,8–70,4 kW.
Ile paliwa na godzinę zużywa agregat 75 kVA?
Według danych producenta modele z tej strony zużywają 9,7–15,4 l paliwa na godzinę przy 75% obciążenia. Zużycie zależy od obciążenia, silnika i warunków pracy; wartości każdego modelu są na jego stronie.
Od czego zależy cena agregatu 75 kVA?
Cena zależy od marki silnika i prądnicy, wykonania (obudowa lub wersja otwarta), panelu sterowania i układu SZR (ATS), pojemności zbiornika paliwa oraz miejsca dostawy. Pisemną wycenę przygotowujemy po otrzymaniu informacji o wymaganej mocy i preferowanym wyposażeniu.
Zapytaj o ofertę na agregat 75 kVA
Prosimy podać wymaganą moc, tryb pracy (standby lub prime) i miejsce dostawy, a przygotujemy ofertę dla Państwa projektu.