Agregat prądotwórczy 100 kVA (80 kW)
Na tej stronie znajdują się modele agregatów prądotwórczych o mocy standby 90–110 kVA (72–88 kW), łącznie 33. Dostępne moce: 90, 94, 100, 105 i 110 kVA.

Zapytanie ofertowe i prośba o informacje
Prosimy podać wymaganą moc, tryb pracy (standby lub prime) i miejsce dostawy, a przygotujemy ofertę dla Państwa projektu.
Kontakt bezpośredni
Warunki dla sprzedaży poza Turcją
- Wysyłka
Modele dostępne w magazynie: 2–3 dni robocze; Perkins, Cummins, Volvo, Kubota, Scania i FPT Iveco: 3–4 tygodnie od zamówienia.
- Gwarancja poza Turcją
12 miesięcy lub 1000 motogodzin dla wszystkich marek silników.
- Certyfikaty
ISO 9001 · CE · TSE-HYB
- Dokumenty eksportowe
Przygotowujemy fakturę handlową i listę pakunkową; świadectwo pochodzenia i inne dokumenty wymagane przez odbiorcę wystawiamy na życzenie.
Najważniejsze dane
- Liczba modeli
- 33
- Zakres mocy standby
- 90–110 kVA
- Marki silników
- Perkins, Baudouin, Cummins, FPT Iveco, Kofo, Quartz, SDEC, Yangdong, Yuchai
- Zużycie paliwa (75% obciążenia)
- 10,3–20,2 l/h
- Masa z obudową
- 1208–1800 kg
- Typowe wymiary z obudową (dł. × szer. × wys.)
- 2650 × 1100 × 1750 mm
Wartości obliczono na podstawie danych technicznych modeli z tej strony; dane każdego modelu są na jego stronie.
Modele o mocy standby 90–110 kVA
Tabela podaje moc standby i prime, silnik oraz prądnicę każdego modelu; dane techniczne są dostępne po kliknięciu nazwy modelu. Przycisk porównania w tabeli pozwala zestawić modele obok siebie.
Nie wiedzą Państwo, jakiej mocy potrzeba? Obliczmy to razem
Zużycie paliwa, zbiornik, wymiary i masa
Wartości pochodzą z naszych danych produktowych. Kolumny wymiarów, masy i zbiornika dotyczą wersji „W obudowie (wyciszony)”; pola bez danych oznaczono „–”.
| Model | Przy obciążeniu 50% (l/h) | Przy obciążeniu 75% (l/h) | Przy obciążeniu 100% (l/h) | Zbiornik paliwa (l) | Wymiary (dł. × szer. × wys.) (mm) | Masa (kg) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| TRX CU LS 0090 | – | 15,2 | 20,3 | 125 | 2350 × 1000 × 1550 | 1380 |
| TRX CU MC 0090 | – | 15,2 | 20,3 | 125 | 2350 × 1000 × 1550 | 1380 |
| TRX CU ST 0090 | – | 15,2 | 20,3 | 125 | 2350 × 1000 × 1550 | 1380 |
| TRX CU TA 0090 | – | 15,2 | 20,3 | 125 | 2350 × 1000 × 1550 | 1380 |
| TRX KF TA 0090 | 7 | 10,3 | 13,5 | 265 | 2650 × 1100 × 1750 | 1255 |
| TRX QZ TA 0090 | 8,7 | 12,9 | 17,4 | 125 | 2350 × 1000 × 1550 | 1650 |
| TRX IV LS 0094 | 8,2 | 14,4 | 19,3 | 265 | 2650 × 1100 × 1750 | 1530 |
| TRX IV MC 0094 | 8,2 | 14,4 | 19,3 | 265 | 2650 × 1100 × 1750 | 1530 |
| TRX IV ST 0094 | 8,2 | 14,4 | 19,3 | 265 | 2650 × 1100 × 1750 | 1530 |
| TRX IV TA 0094 | 8,2 | 14,4 | 19,3 | 265 | 2650 × 1100 × 1750 | 1530 |
| TRX SD TA 0100 | 10,3 | 15,2 | 20,2 | 125 | 2350 × 1000 × 1550 | 1450 |
| TRX YD TA 0100 | 7,9 | 10,6 | 13,5 | 125 | 2350 × 1000 × 1550 | 1600 |
| TRX QZ TA 0105 | – | – | – | 125 | 2350 × 1000 × 1550 | 1800 |
| TRX BD MC 0110 | 10,6 | 16 | 21,3 | 139 | 2600 × 1000 × 1570 | 1345 |
| TRX BD ST 0110 | 10,6 | 16 | 21,3 | 139 | 2600 × 1000 × 1570 | 1350 |
| TRX BD TA 0110 | 10,6 | 16 | 21,3 | 139 | 2600 × 1000 × 1570 | 1350 |
| TRX CU LS 0110 | – | 18,3 | 24,6 | 265 | 3000 × 1100 × 1850 | 1785 |
| TRX CU MC 0110 | – | 18,3 | 24,6 | 265 | 3000 × 1100 × 1850 | 1785 |
| TRX CU ST 0110 | – | 18,3 | 24,6 | 265 | 3000 × 1100 × 1850 | 1785 |
| TRX CU TA 0110 | – | 18,3 | 24,6 | 265 | 3000 × 1100 × 1850 | 1785 |
| TRX IV LS 0110 | 11 | 16,2 | 22 | 272 | 3220 × 1100 × 1845 | 1478 |
| TRX IV MC 0110 | 11 | 16,2 | 22 | 272 | 3220 × 1100 × 1845 | 1491 |
| TRX IV ST 0110 | 11 | 16,2 | 22 | 272 | 3220 × 1100 × 1845 | 1478 |
| TRX IV TA 0110 | 11 | 16,2 | 22 | 272 | 3220 × 1100 × 1845 | 1478 |
| TRX KF TA 0110 | 10 | 14 | 18 | 265 | 2650 × 1100 × 1750 | 1365 |
| TRX KF TA 0110-6 | 11,1 | 16,6 | 22,2 | 265 | 3000 × 1100 × 1850 | 1395 |
| TRX P LS 0110 | 14,1 | 20,2 | 26,9 | 139 | 2600 × 1000 × 1570 | 1208 |
| TRX P MC 0110 | 14,1 | 20,2 | 26,9 | 139 | 2600 × 1000 × 1570 | 1365 |
| TRX P ST 0110 | 14,1 | 20,2 | 26,9 | 139 | 2600 × 1000 × 1570 | 1352 |
| TRX P TA 0110 | 14,1 | 20,2 | 26,9 | 139 | 2600 × 1000 × 1570 | 1352 |
| TRX QZ TA 0110 | – | – | – | 310 | 2980 × 1100 × 2000 | 1715 |
| TRX YC TA 0110 | 11,8 | 17,2 | 23,1 | 310 | 2980 × 1100 × 2000 | 1750 |
| TRX YD TA 0110 | 14,2 | 18,9 | 22,1 | 125 | 2350 × 1000 × 1550 | 1680 |
Jakie odbiorniki może zasilić agregat 100 kVA?
Przy współczynniku mocy 0,8: 100 kVA odpowiada około 80 kW mocy czynnej. W sieci trójfazowej 400 V prąd przy pełnym obciążeniu wynosi około 144 A.
Typowe zastosowania agregatów z tego zakresu mocy:
- Instalacje wspólne osiedli
- Hotele, szkoły i budynki handlowe
- Średnie warsztaty i linie produkcyjne
- Żurawie, spawarki i sprzęt na budowach
- Nawadnianie w rolnictwie i chłodnie
Przykłady mają charakter ogólny; ta sama moc nie pokrywa tego samego obciążenia w każdym obiekcie. Dobór należy oprzeć na łącznej mocy podłączonych odbiorników, prądach rozruchowych silników i jednoczesności pracy.
Aby obliczyć potrzebną moc na podstawie listy odbiorników: Kalkulator mocy
Czynniki wpływające na cenę agregatu 100 kVA
Cena dwóch agregatów o tej samej mocy może się różnić w zależności od wybranego wyposażenia. Główne czynniki to:
- Marka i model silnika
- Marka i model prądnicy
- Wykonanie: obudowa wyciszona lub wersja otwarta
- Panel sterowania i układ samoczynnego załączania rezerwy (SZR/ATS)
- Pojemność zbiornika paliwa
- Miejsce dostawy i transport
Pisemną wycenę przygotowujemy po otrzymaniu informacji o wymaganej mocy i preferowanym wyposażeniu.
Najczęściej zadawane pytania
Ile kW ma agregat 100 kVA?
Przy współczynniku mocy 0,8: 100 kVA odpowiada 80 kW mocy czynnej (kW = kVA × 0,8). Modele na tej stronie mają moc standby 72–88 kW.
Ile paliwa na godzinę zużywa agregat 100 kVA?
Według danych producenta modele z tej strony zużywają 10,3–20,2 l paliwa na godzinę przy 75% obciążenia. Zużycie zależy od obciążenia, silnika i warunków pracy; wartości każdego modelu są na jego stronie.
Od czego zależy cena agregatu 100 kVA?
Cena zależy od marki silnika i prądnicy, wykonania (obudowa lub wersja otwarta), panelu sterowania i układu SZR (ATS), pojemności zbiornika paliwa oraz miejsca dostawy. Pisemną wycenę przygotowujemy po otrzymaniu informacji o wymaganej mocy i preferowanym wyposażeniu.
Zapytaj o ofertę na agregat 100 kVA
Prosimy podać wymaganą moc, tryb pracy (standby lub prime) i miejsce dostawy, a przygotujemy ofertę dla Państwa projektu.