Agregat prądotwórczy 1250 kVA (1000 kW)
Na tej stronie znajdują się modele agregatów prądotwórczych o mocy standby 1250–1400 kVA (1000–1120 kW), łącznie 20. Dostępne moce: 1250, 1375, 1385 i 1400 kVA.

Zapytanie ofertowe i prośba o informacje
Prosimy podać wymaganą moc, tryb pracy (standby lub prime) i miejsce dostawy, a przygotujemy ofertę dla Państwa projektu.
Kontakt bezpośredni
Warunki dla sprzedaży poza Turcją
- Gwarancja poza Turcją
12 miesięcy lub 1000 motogodzin dla wszystkich marek silników.
- Certyfikaty
ISO 9001 · CE · TSE-HYB
- Dokumenty eksportowe
Przygotowujemy fakturę handlową i listę pakunkową; świadectwo pochodzenia i inne dokumenty wymagane przez odbiorcę wystawiamy na życzenie.
Najważniejsze dane
- Liczba modeli
- 20
- Zakres mocy standby
- 1250–1400 kVA
- Marki silników
- Perkins, Baudouin, Cummins, Yuchai
- Zużycie paliwa (75% obciążenia)
- 175–216,3 l/h
Wartości obliczono na podstawie danych technicznych modeli z tej strony; dane każdego modelu są na jego stronie.
Modele o mocy standby 1250–1400 kVA
Tabela podaje moc standby i prime, silnik oraz prądnicę każdego modelu; dane techniczne są dostępne po kliknięciu nazwy modelu. Przycisk porównania w tabeli pozwala zestawić modele obok siebie.
Nie wiedzą Państwo, jakiej mocy potrzeba? Obliczmy to razem
Zużycie paliwa, zbiornik, wymiary i masa
Wartości pochodzą z naszych danych produktowych. Kolumny wymiarów, masy i zbiornika dotyczą wersji „Wersja otwarta”; pola bez danych oznaczono „–”.
| Model | Przy obciążeniu 50% (l/h) | Przy obciążeniu 75% (l/h) | Przy obciążeniu 100% (l/h) | Zbiornik paliwa (l) | Wymiary (dł. × szer. × wys.) (mm) | Masa (kg) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| TRX BD MC 1250 | 119,5 | 175 | 236,2 | 2395 | 5810 × 2100 × 2927 | 8743 |
| TRX BD ST 1250 | 119,5 | 175 | 236,2 | 2395 | 5810 × 2100 × 2927 | 8914 |
| TRX BD TA 1250 | 119,5 | 175 | 236,2 | 2395 | 5810 × 2100 × 2927 | 8914 |
| TRX CU ST 1250 | 137 | 196 | 256 | 1350 | 4700 × 2100 × 3200 | 8694 |
| TRX P LS 1250 | 120 | 188 | 244 | 2138 | 4900 × 2200 × 2570 | 8335 |
| TRX P MC 1250 | 120 | 188 | 244 | 2138 | 4900 × 2200 × 2570 | 8215 |
| TRX P ST 1250 | 120 | 188 | 244 | 2138 | 4900 × 2200 × 2570 | 8390 |
| TRX P TA 1250 | 120 | 188 | 244 | 2138 | 4900 × 2200 × 2570 | 8390 |
| TRX CU LS 1375 | 154 | 206 | 274 | 2100 | 4900 × 2500 × 3200 | 10 000 |
| TRX CU MC 1375 | 154 | 206 | 274 | 2100 | 4900 × 2500 × 3200 | 10 000 |
| TRX CU ST 1375 | 154 | 206 | 274 | 2100 | 5000 × 2250 × 2720 | 10 895 |
| TRX CU TA 1375 | 154 | 206 | 274 | 2100 | 4900 × 2500 × 3200 | 10 000 |
| TRX YC TA 1375 | 143,1 | 216,3 | 281,9 | 990 | 4535 × 2218 × 2534 | 8700 |
| TRX P LS 1385 | 141 | 196 | 258 | 2338 | 5150 × 2300 × 2733 | 8971 |
| TRX P MC 1385 | 141 | 196 | 258 | 2338 | 5150 × 2300 × 2733 | 9181 |
| TRX P ST 1385 | 141 | 196 | 258 | 2338 | 5150 × 2300 × 2733 | 9241 |
| TRX P TA 1385 | 141 | 196 | 258 | 2338 | 5150 × 2300 × 2733 | 9241 |
| TRX BD MC 1400 | 129,2 | 190,7 | 258,6 | 2395 | 5810 × 2100 × 2927 | 9743 |
| TRX BD ST 1400 | 129,2 | 190,7 | 258,6 | 2395 | 5810 × 2100 × 2927 | 9803 |
| TRX BD TA 1400 | 129,2 | 190,7 | 258,6 | 2395 | 5810 × 2100 × 2927 | 9803 |
Jakie odbiorniki może zasilić agregat 1250 kVA?
Przy współczynniku mocy 0,8: 1250 kVA odpowiada około 1000 kW mocy czynnej. W sieci trójfazowej 400 V prąd przy pełnym obciążeniu wynosi około 1804 A.
Typowe zastosowania agregatów z tego zakresu mocy:
- Duże zakłady przemysłowe
- Kompleksy szpitalne i centra danych
- Kopalnie i obiekty energetyczne
- Systemy kilku agregatów pracujących równolegle
Przykłady mają charakter ogólny; ta sama moc nie pokrywa tego samego obciążenia w każdym obiekcie. Dobór należy oprzeć na łącznej mocy podłączonych odbiorników, prądach rozruchowych silników i jednoczesności pracy.
Aby obliczyć potrzebną moc na podstawie listy odbiorników: Kalkulator mocy
Czynniki wpływające na cenę agregatu 1250 kVA
Cena dwóch agregatów o tej samej mocy może się różnić w zależności od wybranego wyposażenia. Główne czynniki to:
- Marka i model silnika
- Marka i model prądnicy
- Wykonanie: kontener lub wersja otwarta
- Panel sterowania i układ samoczynnego załączania rezerwy (SZR/ATS)
- Pojemność zbiornika paliwa
- Miejsce dostawy i transport
Pisemną wycenę przygotowujemy po otrzymaniu informacji o wymaganej mocy i preferowanym wyposażeniu.
Jeden agregat czy kilka pracujących równolegle?
W tej klasie mocy obciążenie może zasilać jeden agregat lub kilka agregatów pracujących równolegle przez rozdzielnicę synchronizacyjną. W układzie równoległym jeden agregat można zatrzymać do serwisu, podczas gdy pozostałe przejmują obciążenie, a przy małym obciążeniu jeden z nich można wyłączyć. Wybór zależy od profilu obciążenia, wymaganej rezerwy i warunków na miejscu i jest ustalany na etapie oferty.
Moc standby służy do zasilania rezerwowego podczas zaników sieci. Gdy sieci nie ma lub agregat będzie pracował przez długi czas, dobór opiera się na mocy prime.
Najczęściej zadawane pytania
Ile kW ma agregat 1250 kVA?
Przy współczynniku mocy 0,8: 1250 kVA odpowiada 1000 kW mocy czynnej (kW = kVA × 0,8). Modele na tej stronie mają moc standby 1000–1120 kW.
Ile paliwa na godzinę zużywa agregat 1250 kVA?
Według danych producenta modele z tej strony zużywają 175–216,3 l paliwa na godzinę przy 75% obciążenia. Zużycie zależy od obciążenia, silnika i warunków pracy; wartości każdego modelu są na jego stronie.
Od czego zależy cena agregatu 1250 kVA?
Cena zależy od marki silnika i prądnicy, wykonania (kontener lub wersja otwarta), panelu sterowania i układu SZR (ATS), pojemności zbiornika paliwa oraz miejsca dostawy. Pisemną wycenę przygotowujemy po otrzymaniu informacji o wymaganej mocy i preferowanym wyposażeniu.
Zapytaj o ofertę na agregat 1250 kVA
Prosimy podać wymaganą moc, tryb pracy (standby lub prime) i miejsce dostawy, a przygotujemy ofertę dla Państwa projektu.