Порівняння марок двигунів

Perkins, Cummins, Baudouin, FPT Iveco, Kofo, Kubota, Quartz, Scania, SDEC, Volvo Penta, Yangdong і Yuchai: походження, потужність, сервісна мережа та застосування.

Дизельний генератор Terex Diesel відкритого типу
Зміст
  1. Діапазони потужності в нашій лінійці
  2. Марки
  3. Сервісна мережа та запчастини
  4. Інші критерії вибору
  5. Наступний крок

У Terex Diesel ми використовуємо в наших генераторних агрегатах дванадцять марок двигунів: Perkins, Baudouin, Cummins, FPT Iveco, Kofo, Kubota, Quartz, Scania, SDEC, Volvo Penta, Yangdong і Yuchai. У цій статті ми неупереджено порівнюємо марки за походженням, діапазоном потужності в нашій лінійці, доступністю сервісу та типовим застосуванням. Діапазони потужності взято з наших власних даних про продукцію; технічні значення двигунів слід брати з технічних даних кожної моделі.

Діапазони потужності в нашій лінійці

У таблиці нижче наведено діапазон резервної потужності (Standby) наших дизельних агрегатів на 50 Гц / 1500 об/хв і варіанти альтернаторів, які ми пропонуємо з кожною маркою.

Марка двигуна Походження Діапазон потужності Standby Варіанти альтернаторів
Perkins Велика Британія 10–2500 кВА Stamford, Mecc Alte, Leroy-Somer, серія TA
Cummins США 16,5–2750 кВА Stamford, Mecc Alte, Leroy-Somer, серія TA
Baudouin Франція 20–4125 кВА Stamford, Mecc Alte, серія TA
FPT Iveco Італія 22–660 кВА Stamford, Mecc Alte, Leroy-Somer, серія TA
Kofo Китай 25–550 кВА Серія TA
Kubota Японія 13–48 кВА Серія TA
Quartz — 25–400 кВА Серія TA
Scania Швеція 250–825 кВА Stamford, Mecc Alte, серія TA
SDEC Китай 76–1100 кВА Серія TA
Volvo Penta Швеція 220–825 кВА Stamford, Mecc Alte, серія TA
Yangdong Китай 11–110 кВА Серія TA
Yuchai Китай 33–1375 кВА Серія TA

Діапазони показують найменшу й найбільшу модель у нашій лінійці; не кожен проміжний ступінь потужності є в кожної марки. Актуальний перелік моделей доступний на сторінці продукції, а моделі можна переглянути поруч за допомогою інструмента порівняння.

Марки

Perkins. Виробник двигунів зі штаб-квартирою у Великій Британії, що входить до групи Caterpillar. У нашій лінійці це марка з найбільшою кількістю моделей; вона охоплює малі, середні й великі потужності — від 10 кВА до 2500 кВА. Має широку сферу застосування — від житла й робочих приміщень до промислових підприємств. Генератори Perkins

Cummins. Виробник двигунів зі штаб-квартирою в США. У нашій лінійці — діапазон 16,5–2750 кВА. У великих ступенях потужності його розглядають для проєктів лікарень, центрів обробки даних і промисловості. Генератори Cummins

Baudouin. Виробник двигунів французького походження; з 2009 року входить до групи Weichai. У нашій лінійці це марка з найвищою потужністю — 20–4125 кВА. Її розглядають для проєктів, де потрібна дуже велика потужність в одному агрегаті. Генератори Baudouin

FPT Iveco. Двигуни компанії FPT Industrial зі штаб-квартирою в Італії. У нашій лінійці — діапазон 22–660 кВА; застосовуються в малій і середній потужності в комерційних будівлях, на будмайданчиках і в сільському господарстві. Генератори FPT Iveco

Kofo. Виробник двигунів із Китаю. У нашій лінійці охоплює діапазон 25–550 кВА з чотири- та шестициліндровими двигунами з механічним або електронним регулятором обертів. Агрегати з двигунами Kofo постачаються з альтернаторами серії TA, і кожен агрегат перед відвантаженням проходить випробування під навантаженням на нашому заводі. Генератори Kofo

Kubota. Японський виробник двигунів. У нашій лінійці охоплює діапазон 13–48 кВА з компактними три- та чотирициліндровими двигунами, атмосферними або з турбонаддувом. Агрегати з двигунами Kubota постачаються з альтернаторами серії TA, і кожен агрегат перед відвантаженням проходить випробування під навантаженням на нашому заводі. Генератори Kubota

Quartz. У нашій лінійці — діапазон 25–400 кВА. На наші агрегати з двигунами Quartz надається гарантія 5 років або 3000 мотогодин; на агрегати з двигунами інших марок — 2 роки або 1000 мотогодин. Генератори Quartz Гарантія за межами Туреччини: 12 місяців або 1 000 мотогодин для всіх марок двигунів.

Scania. Виробник двигунів зі штаб-квартирою у Швеції. У нашій лінійці — діапазон 250–825 кВА; у середньо-високій потужності її розглядають для промислових застосувань і безперервної роботи. Генератори Scania

SDEC. Двигуни компанії Shanghai Diesel Engine Co. зі штаб-квартирою в Шанхаї. У нашій лінійці — діапазон 76–1100 кВА. Генератори SDEC

Volvo Penta. Виробник двигунів зі штаб-квартирою у Швеції. У нашій лінійці представлений шестициліндровими двигунами в діапазоні 220–825 кВА. Генератори Volvo Penta

Yangdong. Виробник двигунів зі штаб-квартирою в Китаї. У нашій лінійці — діапазон 11–110 кВА; застосовується в житлі, робочих приміщеннях і телекомунікаціях, де потрібна мала потужність. У тому самому діапазоні потужності ми використовуємо двигуни Yangdong і в наших суднових генераторах. Генератори Yangdong

Yuchai. Виробник двигунів із Китаю. У нашій лінійці охоплює діапазон 33–1375 кВА з рядними чотири- та шестициліндровими двигунами і двигунами V12 з механічним або електронним регулятором обертів. Агрегати з двигунами Yuchai постачаються з альтернаторами серії TA, і кожен агрегат перед відвантаженням проходить випробування під навантаженням на нашому заводі. Генератори Yuchai

Сервісна мережа та запчастини

Обираючи марку двигуна, не менш важливо, ніж потужність, врахувати доступність сервісу й запчастин у регіоні, де встановлюватиметься агрегат. Навіть марка з міжнародною сервісною мережею може бути представлена не однаково щільно в кожній країні чи кожному регіоні. Перед пропозицією варто поставити такі запитання:

  • Де найближчий до об’єкта авторизований сервіс?
  • Чи є в регіоні на складі витратні частини, як-от фільтри, ремені й ущільнення?
  • Скільки часу займає постачання запчастин у разі несправності?
  • Чи знайомі місцеві техніки з цією маркою двигуна та її електронною системою керування?

Які запчастини слід тримати на складі, описано в нашій статті про запчастини для генераторів, а наші сервісні послуги — на сторінці сервісу генераторів.

Інші критерії вибору

  • Потужність і режим використання: агрегат працюватиме як резервний чи багато годин поспіль? Вибір роблять за резервною (Standby) чи основною (Prime) потужністю.
  • Умови навколишнього середовища: за високої температури й на висоті двигун втрачає потужність; розрахунок пояснено в статті про втрату потужності через температуру й висоту.
  • Якість палива: двигуни з електронною паливною системою можуть бути чутливішими до чистоти палива. У регіонах із низькою якістю палива фільтрацію слід планувати з урахуванням цього.
  • Частота: для проєктів, де потрібні 60 Гц, потужність двигуна на 1800 об/хв визначають окремо; докладніше — у статті про різницю між 50 Гц і 60 Гц.
  • Альтернатор: обирається разом із двигуном. Марки альтернаторів ми розглянули в статті порівняння марок альтернаторів.
  • Технічне завдання проєкту: у деяких тендерах і технічних завданнях марку двигуна визначено заздалегідь. У такому разі вибір роблять серед відповідних ступенів потужності марки, зазначеної в технічному завданні.

Наступний крок

Коли в тій самій потужності є кілька марок, ми разом оцінюємо умови на об’єкті й стан сервісу в регіоні та пропонуємо вам відповідну комбінацію. Потужність можна оцінити за допомогою калькулятора потужності, а щодо проєкту — зв’язатися з нами.

Плануєте генератор для проєкту?

Надішліть нам потужність, напругу та місце призначення. Протягом 24 годин у робочі дні ми запропонуємо відповідну модель, заводську ціну та строк постачання.

Отримати заводську цінуЗапитати у WhatsApp

Поширені запитання

Яка марка двигуна найкраща для генератора?

Єдиної марки, найкращої для кожного проєкту, не існує. Правильний вибір роблять з огляду на потрібну потужність, тривалість роботи, якість палива й умови навколишнього середовища на об’єкті, доступність авторизованого сервісу та запчастин у регіоні, а також бюджет. Якщо в тій самій потужності є кілька марок, ми разом порівнюємо їх за цими критеріями.

З якими марками двигунів Terex Diesel виготовляє генератори?

У нашій лінійці є агрегати з двигунами Perkins, Baudouin, Cummins, FPT Iveco, Kofo, Kubota, Quartz, Scania, SDEC, Volvo Penta, Yangdong і Yuchai. Загальний діапазон резервної потужності (Standby) — 10–4125 кВА; діапазон, який охоплює кожна марка, різний.

Чому під час вибору марки двигуна важлива сервісна мережа?

Генератор працює роками; потреба в періодичному обслуговуванні, фільтрах і запчастинах виникає постійно. Марка, для якої в регіоні є авторизований сервіс і склад запчастин, дає змогу швидше відновити роботу агрегату в разі несправності. Тому на етапі пропозиції ми разом оцінюємо стан сервісу в країні та регіоні, де розташований об’єкт.

Пов’язані статті

Усі статті

Написати у WhatsApp

Завантажити