Polska – Zespoły prądotwórcze 105–660 kVA w obudowie
Pisemna specyfikacja techniczna – zespoły prądotwórcze 105–660 kVA w obudowie: przeanalizowaliśmy wymagania i wybraliśmy TRX QZ TA 0105 (Quartz Q4105AZLD, 105 kVA standby / 94.5 kVA prime) wraz z 1 konfiguracją alternatywną, odpowiedzieliśmy na 3 pkt w tabeli zgodności i przygotowaliśmy dokumenty wymienione poniżej.
- Kraj
- Polska
- Moc
- 105 kVA standby / 94,5 kVA prime · 50 Hz
- Ilość
- Dostawa seryjna (wiele agregatów)
- Źródło wymagań
- Pisemna specyfikacja techniczna
Zapytanie ofertowe i prośba o informacje
Kontakt bezpośredni
Zadzwoń +90 216 634 34 06WhatsApp +90 533 582 26 50
Odpowiadamy po polsku.
Zapytanie
| Moc znamionowa | 65–640 (5 zakresów PRP: 65–99 ×90, 100–199 ×60, 200–350 ×60, 351–599 ×60, 600–640 ×10) kVA prime |
|---|---|
| Warunki w miejscu instalacji | Min. -30 °C |
| Zbiornik paliwa i autonomia | Autonomia przy obciążeniu 75 % w zależności od zakresu mocy: 20 / 10 / 9 / 8 / 7 h |
| Inne wymagania | Maks. masa dla zakresu (1.8 t / 3.5 t / 6 t / 12 t / 25 t); Wymiary gabarytowe w granicach 6.1 × 2.5 × 2.99 m; Podgrzewacz bloku silnika na –30 °C; Zbiornik w ramie dobrany do wymaganego czasu pracy; Oznaczenia finansowania UE; Rozruch próbny i spuszczenie płynów przed dostawą; Dopuszczalne dostawy częściowe |
| Emisja spalin | EU Stage II |
Nasza praca
Analiza wymagań · Dobór i wymiarowanie modelu
- Każdy zakres PRP przypisano do jednego modelu według mocy prime
- Wymagany czas pracy przy obciążeniu 75% sprawdzono względem pojemności zbiornika w ramie
- Wymiary obudowy sprawdzono względem limitu gabarytów
- Wybrano silniki Stage II
Tabela zgodności punkt po punkcie
| Punkt | Wymagane | Nasza propozycja | Ocena |
|---|---|---|---|
| Praca do –30 °C | – | Podgrzewacz bloku silnika | Opcja |
| Czas pracy przy obciążeniu 75% | – | Powiększony zbiornik w ramie z ochroną przed wyciekiem | Opcja |
| Oznaczenia finansowania UE, rozruch próbny ze spuszczeniem płynów | – | Wycena po potwierdzeniu konfiguracji | Opcja |
Zidentyfikowane i wycenione opcje
- Podgrzewacz bloku silnika
- Powiększony zbiornik paliwa w ramie
- Oznaczenia finansowania UE
- Rozruch próbny ze spuszczeniem płynów
- Transport samochodowy partiami
Przygotowane dokumenty · Pakiet ofertowy
- Oferta handlowa (struktura pozycji; ceny nie są tu publikowane)
- Karta katalogowa modelu
- Certyfikat CE
- Profil firmy
- Protokół fabrycznej próby obciążeniowej (wzór)
- Formularz pierwszego uruchomienia i przekazania
- Formularze konserwacji i serwisu
- Instrukcja obsługi i konserwacji
Karta katalogowa modelu
Protokół fabrycznej próby obciążeniowej (wzór)
Formularz pierwszego uruchomienia i przekazania
Proponowane rozwiązanie
TRX QZ TA 0105
| Moc awaryjna (standby) | 105 kVA / 84 kW |
|---|---|
| Moc podstawowa (prime) | 94,5 kVA / 75,6 kW |
| Napięcie · Częstotliwość · Prędkość obrotowa | 230/400 V · 50 Hz · 1500 obr./min |
| Silnik | Quartz Q4105AZLD |
| Prądnica | Terex TA225-80N · AVR SX460 · IP23/H |
| Zbiornik paliwa (W obudowie (wyciszony)) | 125 l |
| Wymiary (dł. × szer. × wys.) (W obudowie (wyciszony)) | 2350 × 1000 × 1550 mm · 1800 kg |
| Wymiary (dł. × szer. × wys.) (Wersja otwarta) | 1500 × 1000 × 1350 mm · 1600 kg |
TRX QZ TA 0155
| Moc awaryjna (standby) | 155 kVA / 124 kW |
|---|---|
| Moc podstawowa (prime) | 139,5 kVA / 111,6 kW |
| Napięcie · Częstotliwość · Prędkość obrotowa | 230/400 V · 50 Hz · 1500 obr./min |
| Silnik | Quartz Q6105AZLD · 6,75 l |
| Prądnica | Terex TA225-120N · AVR SX460 · IP23/H |
| Zbiornik paliwa (W obudowie (wyciszony)) | 265 l |
| Wymiary (dł. × szer. × wys.) (W obudowie (wyciszony)) | 3000 × 1100 × 1850 mm · 2135 kg |
| Wymiary (dł. × szer. × wys.) (Wersja otwarta) | 2100 × 1100 × 1650 mm · 1835 kg |
TRX SD TA 0260
| Moc awaryjna (standby) | 260 kVA / 208 kW |
|---|---|
| Moc podstawowa (prime) | 236 kVA / 188,8 kW |
| Napięcie · Częstotliwość · Prędkość obrotowa | 230/400 V · 50 Hz · 1500 obr./min |
| Silnik | SDEC SC9D310D2 |
| Prądnica | Terex TA280-220N · AVR SX460 · IP23/H |
| Zużycie paliwa · Przy obciążeniu 75% | 38,2 l/h |
| Zużycie paliwa · Przy obciążeniu 100% | 50,6 l/h |
| Zbiornik paliwa (W obudowie (wyciszony)) | 415 l |
| Wymiary (dł. × szer. × wys.) (W obudowie (wyciszony)) | 3600 × 1200 × 2288 mm · 2271 kg |
| Wymiary (dł. × szer. × wys.) (Wersja otwarta) | 2850 × 1200 × 1895 mm · 1889 kg |
TRX SD TA 0440
| Moc awaryjna (standby) | 440 kVA / 352 kW |
|---|---|
| Moc podstawowa (prime) | 400 kVA / 320 kW |
| Napięcie · Częstotliwość · Prędkość obrotowa | 230/400 V · 50 Hz · 1500 obr./min |
| Silnik | SDEC SC15G500D2 · 14,16 l |
| Prądnica | Terex TA315-320N · AVR AS440 · IP23/H |
| Zużycie paliwa · Przy obciążeniu 75% | 59,8 l/h |
| Zużycie paliwa · Przy obciążeniu 100% | 81,2 l/h |
| Zbiornik paliwa (W obudowie (wyciszony)) | 846 l |
| Wymiary (dł. × szer. × wys.) (W obudowie (wyciszony)) | 3750 × 1400 × 2646 mm · 3593 kg |
| Wymiary (dł. × szer. × wys.) (Wersja otwarta) | 3150 × 1400 × 2400 mm · 3093 kg |
TRX SD TA 0660
| Moc awaryjna (standby) | 660 kVA / 528 kW |
|---|---|
| Moc podstawowa (prime) | 600 kVA / 480 kW |
| Napięcie · Częstotliwość · Prędkość obrotowa | 230/400 V · 50 Hz · 1500 obr./min |
| Silnik | SDEC SC27G755D2 · 26,6 l |
| Prądnica | Terex TA355-470N · AVR AS440 · IP23/H |
| Zużycie paliwa · Przy obciążeniu 75% | 95,3 l/h |
| Zużycie paliwa · Przy obciążeniu 100% | 126 l/h |
| Zbiornik paliwa (W obudowie (wyciszony)) | 1263 l |
| Wymiary (dł. × szer. × wys.) (W obudowie (wyciszony)) | 4200 × 1816 × 2806 mm · 5341 kg |
| Wymiary (dł. × szer. × wys.) (Wersja otwarta) | 3750 × 1700 × 2350 mm · 4513 kg |
Wartości pochodzą z karty katalogowej modelu; pełna karta i strona katalogu są na stronie modelu.
Oferowana konfiguracja
- Sterownik: Deep Sea DSE
- 105/94.5, 155/139.5, 260/236, 440/400, 660/600 kVA standby/PRP
- 50 Hz 400/230 V 1500 rpm
- Elektroniczny regulator obrotów
- Silniki Stage II chłodzone cieczą
- Zbiornik paliwa w ramie
- Wyłącznik główny 4-biegunowy
Konfiguracje alternatywne
- TRX SD TA 0300 – SDEC SC9D340D2, 300 kVA standby / 273 kVA prime
Pakowanie, wysyłka i dokumenty eksportowe
- Transport: drogowy, samochodem ciężarowym.
- Zespoły w obudowie są owinięte folią stretch z zabezpieczeniem krawędzi; części luźne transportowane są w skrzyniach lub na paletach.
- Dokumenty eksportowe: faktura handlowa, lista pakunkowa, świadectwo pochodzenia, świadectwo przewozowe A.TR do odprawy celnej w UE, protokół z prób fabrycznych.
Nie podajemy nazw klientów, przetargów ani obiektów — tylko kraj. Ceny i warunki handlowe nie są publikowane. Dokumentów klienta nie udostępniamy; wymagania streszczamy własnymi słowami.
Jak pracujemy z Twoją specyfikacją
- Prześlij specyfikację, formularz karty technicznej lub listę potrzeb (PDF, Excel, Word lub wiadomość).
- Odpowiadamy tego samego dnia roboczego i dopytujemy o brakujące lub niejasne punkty.
- Dobieramy moc (prime/standby), napięcie, częstotliwość, warunki otoczenia i autonomię, wybieramy model i przygotowujemy tabelę zgodności punkt po punkcie. Odstępstwa i opcje podajemy otwarcie.
- Wysyłamy pakiet: ofertę, kartę katalogową, strony katalogu i wymagane formularze; dla konfiguracji standardowych w ciągu 24 godzin.
Nie masz jeszcze specyfikacji? Pobierz nasz wzór dla szpitala, szkoły lub centrum danych (Word, PDF)