Gruzja – Stan magazynowy dealera: zespoły prądotwórcze 22–400 kVA w obudowie
Pisemna specyfikacja techniczna (stan magazynowy dealera) – zespoły prądotwórcze 22–400 kVA w obudowie: przeanalizowaliśmy wymagania i wybraliśmy TRX P ST 0022 (Perkins 404A-22G1, 22 kVA standby / 20 kVA prime) wraz z 5 konfiguracjami alternatywnymi, odpowiedzieliśmy na 10 pkt w tabeli zgodności i przygotowaliśmy dokumenty wymienione poniżej.
- Kraj
- Gruzja
- Zastosowanie
- Stan magazynowy dealera
- Moc
- 22 kVA standby / 20 kVA prime · 50 Hz
- Źródło wymagań
- Pisemna specyfikacja techniczna
Zapytanie ofertowe i prośba o informacje
Kontakt bezpośredni
Zadzwoń +90 216 634 34 06WhatsApp +90 533 582 26 50
Odpowiadamy po polsku.
Zapytanie
| Moc znamionowa | 20 / 45 / 110 / 250 / 400 kVA standby |
|---|---|
| Obudowa | Obudowa dźwiękochłonna |
| Zbiornik paliwa i autonomia | Autonomia 8 h przy obciążeniu 75 % |
| Marka silnika | Perkins/Baudouin/Cummins (premium) oraz opcja SDEC/Yangdong |
| Sterownik i komunikacja | AMF |
| Normy | ISO 9001; CE; protokół z prób EN ISO 8528 |
| Inne wymagania | Karty katalogowe; Świadectwo pochodzenia; Autoryzacja producenta |
Nasza praca
Analiza wymagań · Dobór i wymiarowanie modelu
- Pięć wielkości 20/45/110/250/400 kVA standby, obudowa, sterownik AMF, autonomia 8 godzin przy obciążeniu 75 procent
- Tabela premium Perkins oraz opcja ekonomiczna z SDEC (od 130 kVA) i Quartz poniżej tej mocy
- Wymagane normy i dokumenty: ISO 9001, CE, protokół z prób EN ISO 8528, karty katalogowe, świadectwo pochodzenia, autoryzacja producenta
Tabela zgodności punkt po punkcie
| Punkt | Wymagane | Nasza propozycja | Ocena |
|---|---|---|---|
| Marka silnika | Perkins/Baudouin/Cummins (premium) oraz opcja SDEC/Yangdong | Perkins 404A-22G1 | Spełnia |
| Obudowa | Obudowa dźwiękochłonna | Obudowa, 1950 × 900 × 1337 mm | Spełnia |
| 20 kVA | – | Model 22 kVA standby | Odstępstwo / do potwierdzenia |
| 45 kVA | – | Model 50 kVA standby | Odstępstwo / do potwierdzenia |
| AMF | – | Sterownik AMF Datakom | Spełnia |
| Certyfikat CE | – | W załączeniu | Spełnia |
| ISO 9001 i protokoły z prób EN ISO 8528 | – | – | Odstępstwo / do potwierdzenia |
| Karty katalogowe, świadectwo pochodzenia, autoryzacja producenta | – | Karty katalogowe w załączeniu; świadectwo pochodzenia i autoryzacja dla danego przetargu w ciągu 48 godzin | Opcja |
| ATS | – | Dostępne na zapytanie | Opcja |
| Cła i podatki importowe w Gruzji | – | Nie wchodzi w zakres | Zakres kupującego / lokalny |
Zidentyfikowane i wycenione opcje
- Opcja ekonomiczna SDEC / Quartz
- Cummins i Baudouin na zapytanie
- ATS na zapytanie
Przygotowane dokumenty · Pakiet ofertowy
- Oferta handlowa (struktura pozycji; ceny nie są tu publikowane)
- Karta katalogowa modelu
- Certyfikat CE
Proponowane rozwiązanie
TRX P ST 0022
| Moc awaryjna (standby) | 22 kVA / 17,6 kW |
|---|---|
| Moc podstawowa (prime) | 20 kVA / 16 kW |
| Napięcie · Częstotliwość · Prędkość obrotowa | 230/400 V · 50 Hz · 1500 obr./min |
| Silnik | Perkins 404A-22G1 · 2,216 l |
| Prądnica | Stamford S0L2-G1 · AVR SX460 · IP23/H |
| Zużycie paliwa · Przy obciążeniu 75% | 4 l/h |
| Zużycie paliwa · Przy obciążeniu 100% | 5,3 l/h |
| Zbiornik paliwa (W obudowie (wyciszony)) | 82 l |
| Wymiary (dł. × szer. × wys.) (W obudowie (wyciszony)) | 1950 × 900 × 1337 mm · 627 kg |
| Wymiary (dł. × szer. × wys.) (Wersja otwarta) | 1600 × 900 × 1145 mm · 456 kg |
TRX P ST 0050
| Moc awaryjna (standby) | 50 kVA / 40 kW |
|---|---|
| Moc podstawowa (prime) | 45 kVA / 36 kW |
| Napięcie · Częstotliwość · Prędkość obrotowa | 230/400 V · 50 Hz · 1500 obr./min |
| Silnik | Perkins 1103A-33TG1 · 3,3 l |
| Prądnica | Stamford S1L2-N · AVR SX460 · IP23/H |
| Zużycie paliwa · Przy obciążeniu 75% | 8,2 l/h |
| Zużycie paliwa · Przy obciążeniu 100% | 10,7 l/h |
| Zbiornik paliwa (W obudowie (wyciszony)) | 101 l |
| Wymiary (dł. × szer. × wys.) (W obudowie (wyciszony)) | 2300 × 1000 × 1545 mm · 998 kg |
| Wymiary (dł. × szer. × wys.) (Wersja otwarta) | 1900 × 1000 × 1396 mm · 788 kg |
TRX P ST 0110
| Moc awaryjna (standby) | 110 kVA / 88 kW |
|---|---|
| Moc podstawowa (prime) | 100 kVA / 80 kW |
| Napięcie · Częstotliwość · Prędkość obrotowa | 230/400 V · 50 Hz · 1500 obr./min |
| Silnik | Perkins 1104C-44TAG2 · 4,4 l |
| Prądnica | Stamford UCI274C · AVR SX460 · IP23/H |
| Zużycie paliwa · Przy obciążeniu 75% | 20,2 l/h |
| Zużycie paliwa · Przy obciążeniu 100% | 26,9 l/h |
| Zbiornik paliwa (W obudowie (wyciszony)) | 139 l |
| Wymiary (dł. × szer. × wys.) (W obudowie (wyciszony)) | 2600 × 1000 × 1570 mm · 1352 kg |
| Wymiary (dł. × szer. × wys.) (Wersja otwarta) | 2200 × 1000 × 1385 mm · 1127 kg |
TRX P ST 0250
| Moc awaryjna (standby) | 250 kVA / 200 kW |
|---|---|
| Moc podstawowa (prime) | 230 kVA / 184 kW |
| Napięcie · Częstotliwość · Prędkość obrotowa | 230/400 V · 50 Hz · 1500 obr./min |
| Silnik | Perkins 1206A-E70TTAG2 · 7,01 l |
| Prądnica | Stamford UCDI274K · AVR SX460 · IP23/H |
| Zużycie paliwa · Przy obciążeniu 75% | 38 l/h |
| Zużycie paliwa · Przy obciążeniu 100% | 51 l/h |
| Zbiornik paliwa (W obudowie (wyciszony)) | 415 l |
| Wymiary (dł. × szer. × wys.) (W obudowie (wyciszony)) | 3600 × 1200 × 2288 mm · 2269 kg |
| Wymiary (dł. × szer. × wys.) (Wersja otwarta) | 2850 × 1200 × 1920 mm · 1877 kg |
TRX P ST 0400
| Moc awaryjna (standby) | 400 kVA / 320 kW |
|---|---|
| Moc podstawowa (prime) | 350 kVA / 280 kW |
| Napięcie · Częstotliwość · Prędkość obrotowa | 230/400 V · 50 Hz · 1500 obr./min |
| Silnik | Perkins 2206A-E13TAG2 · 12,5 l |
| Prądnica | Stamford S4L1D-E · AVR AS440 · IP23/H |
| Zużycie paliwa · Przy obciążeniu 75% | 54 l/h |
| Zużycie paliwa · Przy obciążeniu 100% | 71 l/h |
| Zbiornik paliwa (W obudowie (wyciszony)) | 819 l |
| Wymiary (dł. × szer. × wys.) (W obudowie (wyciszony)) | 4050 × 1600 × 2615 mm · 3986 kg |
| Wymiary (dł. × szer. × wys.) (Wersja otwarta) | 3600 × 1500 × 2116 mm · 3332 kg |
Wartości pochodzą z karty katalogowej modelu; pełna karta i strona katalogu są na stronie modelu.
Oferowana konfiguracja
- Sterownik: Datakom (AMF)
- 400/230 V 50 Hz 3 fazy 1500 rpm
- Zbiornik paliwa w ramie
Konfiguracje alternatywne
- TRX QZ TA 0025 – Quartz Q490, 25 kVA standby / 22,5 kVA prime
- TRX QZ TA 0058 – Quartz Q4105D, 58 kVA standby / 52,2 kVA prime
- TRX QZ TA 0105 – Quartz Q4105AZLD, 105 kVA standby / 94,5 kVA prime
- TRX SD TA 0260 – SDEC SC9D310D2, 260 kVA standby / 236 kVA prime
- TRX SD TA 0400 – SDEC SC15G500D2, 400 kVA standby / 365 kVA prime
Pakowanie, wysyłka i dokumenty eksportowe
- Transport: drogowy, samochodem ciężarowym.
- Zespoły w obudowie są owinięte folią stretch z zabezpieczeniem krawędzi; części luźne transportowane są w skrzyniach lub na paletach.
- Dokumenty eksportowe: faktura handlowa, lista pakunkowa, świadectwo pochodzenia, protokół z prób fabrycznych.
Nie podajemy nazw klientów, przetargów ani obiektów — tylko kraj. Ceny i warunki handlowe nie są publikowane. Dokumentów klienta nie udostępniamy; wymagania streszczamy własnymi słowami.
Jak pracujemy z Twoją specyfikacją
- Prześlij specyfikację, formularz karty technicznej lub listę potrzeb (PDF, Excel, Word lub wiadomość).
- Odpowiadamy tego samego dnia roboczego i dopytujemy o brakujące lub niejasne punkty.
- Dobieramy moc (prime/standby), napięcie, częstotliwość, warunki otoczenia i autonomię, wybieramy model i przygotowujemy tabelę zgodności punkt po punkcie. Odstępstwa i opcje podajemy otwarcie.
- Wysyłamy pakiet: ofertę, kartę katalogową, strony katalogu i wymagane formularze; dla konfiguracji standardowych w ciągu 24 godzin.
Nie masz jeszcze specyfikacji? Pobierz nasz wzór dla szpitala, szkoły lub centrum danych (Word, PDF)